• Minimalistyczne Kadry @saruliru - fotograficzne wyzwanie na Instagramie

  W 2021 roku zrodził się w mojej głowie pomysł na fotograficzne wyzwanie na Insta. Kocham minimalistyczne zdjęcia, więc wyzwanie nie mogło być inne jak właśnie minimalistyczne. 

  3 marca w czwartek startujemy z zabawą! Dołączysz? 

  Na czym polega fotograficzne wyzwanie #minimalistyczne_kadry na Insta i co ma na celu?

  Wyzwanie fotograficzne polega na cyklicznym (co czwartek) wrzucaniu zdjęć o określonym wcześniej temacie na insta, oznaczenie zdjęcia wyzwaniowym hashtagiem #minimalistyczne_kadry oraz odwiedzenie innych uczestników wyzwania, których zdjęcia znajdziemy właśnie pod wyżej wymienionym hashtagiem.

  Wyzwanie ma na celu pobudzenie kreatywności oraz zbudowanie fajnej, wspierającej się społeczności lubiącej minimalistyczne zdjęcia, lub chcącej nauczyć się takie zdjęcia robić. Będziemy dzielić się inspiracjami, pomysłami i trickami, na to jak zrobić fajne, minimalistyczne zdjęcia mając pod ręką jedynie rzeczy dostępne we własnym domu. 

  Kto może brać udział? Jak wziąć udział w wyzwaniu? 


  Każdy kto tylko ma ochotę może dołączyć do zabawy. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, ani nawet posiadać aparatu, wystarczy telefon i konto na instagramie, a przede wszystkim dobre chęci i odrobina czasu na zrobienie zdjęcia. 

  Kilka istotnych zasad


  Aby uniknąć chaosu pamiętaj aby hashtagiem #minimalistyczne_kadry oznaczać zdjęcia związane z tematem wyzwania. Jeśli nie masz czasu wrzucić fotki w czwartek, wrzuć ją w środę lub piątek, ale pamiętaj aby nawiązywała do tematu jaki mamy w danym tygodniu. 

  Pamiętaj o dodaniu hashtagu #minimalistyczne_kadry i oznaczeniu @saruliru w opisie lub na zdjęciu, dzięki czemu łatwiej do Ciebie trafię i będę mogła udostępnić Twoje zdjęcie na stories. 


  Startujemy 3 marca


  Tematy na dany miesiąc pojawią się odpowiednio wcześniej, aby można było się przygotować i przemyśleć temat lub od razu zrobić zdjęcia na wyzwanie. 
  Marcowe tematy znajdziecie poniżej, a tematy na kolejny miesiąc (kwiecień) pojawią się w wyróżnionych stories na profilu @saruliru w połowie marca. 


  Dla ułatwienia dorzucam terminarz wyzwania, który możecie wydrukować :)
  Udanej zabawy!
  Pozdrawiam,

  Zajrzyjcie także na
   
  Udostępnij post:

  Prześlij komentarz

  Dziękuję za odwiedziny! Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu :)

  Zapraszam Cię także na mój Instagram @saruliru

  My Instagram

  Copyright © Saruliru.com : blog Sary Paszkowskiej. Made with by Karografia