• Gdzie zjeść w Krakowie? #1 - Moo Moo Steak & Burger Club

   
  To pierwszy z serii postów o tym, gdzie warto zjeść będąc na przykład w Krakowie. Przyjeżdżając do Polski odwiedzam wiele fajnych miejsc, gdzie można naprawdę nieźle zjeść i chętnie się z Wami tym podzielę.

  Na pierwszy ogień idzie Kraków, moje miasto, gdzie "zwiedzam" chyba najwięcej knajp i restauracji w trakcie moich pobytów w domu, w Polsce. Jest tu naprawdę wiele miejsc z bardzo różnorodnym jedzeniem, więc na pewno nikt nie wyjedzie z Krakowa głodny i każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jestem wegetarianką ani weganką, więc wybór jest dla mnie tym bardziej szeroki. Dziś opowiem Wam o mojej ulubionej krakowskiej restauracji, w której zjedzie genialne steki i nie mniej genialne burgery.

   
  Moo Moo Steak & Burger Club na ul. Świętego Krzyża 15 to nowoczesne miejsce, w którym już na pierwszy rzut oka widać, że króluje wołowina. Prosto urządzone i czyste wnętrze bez zbędnych bibelotów sprawia, że atmosfera w lokalu jest bardzo przyjemna. Obsługa zawsze jest bardzo sprawna i uprzejma, a przede wszystkim bardzo kompetentna na przykład jeśli chodzi o wybór wina czy wiedzę na temat serwowanych dań.

   
  Jeśli zjawicie się w porze lunchu, raczej nie będzie problemu z wolnym stolikiem, jednak aby zjeść tu w porze kolacji polecam wcześniej zarezerwować stolik, aby mieć pewność, że znajdzie się dla Was wolne miejsce.

   
  Jadłam już w wielu miejscach serwujących steaki, jednak nigdzie mięso nie było tak delikatne i soczyste, a zarazem miękkie jak w Moo Moo. Mięso ma zawsze idealny stopień wysmażenia, dokładnie taki o jaki poprosicie, nigdy nie jest twarde czy łykowate ani tym bardziej zimne. Świadczy to zarówno o świetnej jakości produktach ale także umiejętnościach kucharza.

   

  Moo Moo ma w ofercie wiele między innymi rostbef, antrykot czy T-Bone steak, jednak ja osobiście najbardziej lubię steak z polędwicy sezonowanej. W menu podana jest gramatura steaku, co zdecydowanie ułatwia wybór w zależności od tego ile jesteście w stanie zjeść. Polędwica to bardzo miękkie i delikatne mięso, które najbardziej lubię w stopniu wysmażenia medium rare lub medium. Jako dodatki zwykle wybieram frytki belgijskie lub opiekane ziemniaczki oraz masełko albo któryś z  sosów, ewentualnie dorzucam jeszcze sałatkę.

   

  Pełne menu znajdziecie na stronie Moo Moo, gdzie również można dokonać rezerwacji stolika.

  Ktoś odwiedzał wcześniej to miejsce?


  Pozdrawiam

  Zajrzyjcie także na
  Udostępnij post:

  Prześlij komentarz

  Dziękuję za odwiedziny! Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu :)

  Zapraszam Cię także na mój Instagram @saruliru

  My Instagram

  Copyright © Saruliru.com : blog Sary Paszkowskiej. Made with by Karografia