Torun trip

Dawno mnie tu nie było... jednak dzisiaj przybywam z postem bez stylizacji, ale za to z fotkami z weekendowego wyjazdu do ... Torunia :)
To moja pierwsza podróż do tego miasta i przyznam, że kiedyś chętnie tam wrócę. Stare miasto, które w porównaniu do Krakowa sprawia wrażenie bardzo spokojnego naprawdę robi wrażenie. Wszystkie kamienice, budynki, fontanny, stoiska z pamiątkami łączą się w jedną klimatyczną całość. Oczywiście nie brakuje pamiątek, które momentami są dla mnie dosyć niezrozumiałe i nijak kojarzą się z miastem, coś jak kupowanie ciupagi nad morzem :P Nie brakuje niesamowicie oryginalnych miejsc, w których można zjeść przepyszne pierogi będąc otoczonym kocimi rzeźbami, figurkami i zdjęciami... dla kociary takiej jak ja to akurat plus ;) Albo napić się genialnego latte o smaku róży, fiołka, pistacji czy mięty... Nocą pięknie oświetlone miasto pokazuje swoje drugie, jeszcze bardziej klimatyczne oblicze... Instagram

13 komentarzy:

 1. Jestem z Torunia i cieszę się, że Ci się podobało. :) Kocham swoje miasto, ale moim zdaniem mało się tu dzieje, np. jeśli chodzi o koncerty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Toruń jest piękny, cudnie pokazałaś to miasto :))

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne fotki

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne zdjęcia :)
  http://crazy-about-heels.blogspot.com/
  zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Studiuję w Toruniu i muszę przyznać rację, że stare miasto jest piękne. Osobiście jednak nie lubię Torunia. Zbyt mało się dzieje,w porównaniu np. z Poznaniem i można się nabawić nerwicy w związku z toruńską komunikacją miejską. Cieszę się, że został mi już tylko rok do licencjata ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miasto ma swój urok, dużo osób wybiera je na studia ;)) super ta prezerwatywa, rozwaliło mnie to <3 ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne miasto:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Great photos!

  www.midecoker.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne zdjęcia! Studiowałem przez 5 lat historię w Toruniu. Teraz ponownie powróciłem na UMK tym razem na wydział Prawa i Administracji. Gród Kopernika jest pięknym miastem, gotyckie kościoły oraz barokowe kamieniczki są wspaniałe. Kocham to miasto :)

  OdpowiedzUsuń
 10. w takim razie zapraszam ponownie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. niby w nim mieszkam ale twoje zdjęcia zrobiły na mnie wrażenie jakby to było niewiadomo co niewiadomo gdzie :) :D

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarz :)
Thanks for your comment :)

Komentarze niekulturalne i obraźliwe będą usuwane.